MÖBLER / Bord / Matbord 15774344
nr 1577 4344
Matbord
Tove & Edvard Kindt-Larsen, Seffle Möbelfabrik, 2 st ilägg. Bredd: 120 cm, djup: 110 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:41:46
13/11 13:19:34